Ana Sayfa Hizmetlerimiz Oto Çekici

Oto Çekici

Otomobil, Araç sahibi iseniz olur olmadık zamanlarda, hiç ummadığınız bir anda aracınız arıza yapabilir ve oto çekiciye ihtiyacınız olabilir. Tosya Oto çekici firmamız uzun yıllardır sektör tecrübesi, uzman personelleri her koşula uygun çekici filoları ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Yoğun araç trafiğinin olduğu E-80 de gün içerisinde yüzbinlerde araç bulunmakta ve bazen istenmeyen kazalar bazen de bireysel araç arızları yaşanmaktadır. Kimi arızada kendi imkanlarınız ile gerekenleri yapıp yola devam edebilirken ciddi araç sorunlarında ise kesinlikle oto çekici ihtiyacı doğmaktadır.


Profesyonel Oto Çekici Hizmeti

Araç çekici hizmeti için Tosya, Ilgaz, Osmancık içinde merkezi konumlarda yada semtlerde bir çok oto çekici firması bulunmaktadır. Ülkemizde oto çekicileri için şu an için gerekli olan düzenlemeler olmadığı için ciddi bir standart bulunmasa da firmamız dünya standartlarına uygun araç donanımına sahip durumdadır. Firma ve Şirketler dışında bireysel olarak sektöre katılmış ve çalışan oto çekiciler bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz oto kurtarma firması doğru analiz edilip iyi araştırılıp seçilmelidir. Yapacağınız yanlış seçim ile tamamen ticari düşünen, aracınıza, otomobilinize ve gerekli iş güvenliğine özen göstermeyen çekici işlemine maruz kalabilirsiniz. Kısa bir araştırma ile bu alanda hizmet veren gerçekten işinde başarılı oto çekici firmalarını da bulabilirsiniz.

Oto Çekici Mesai Saatleri

Yolda araçların ne zaman hangi durumlarda arıza göstereceğini kestirmek hiç de kolay değildir. Sizde günün içinde herhangi bir saatte ummadığınız bir saat diliminde aracınızla yolda kalabilirsiniz. Oto çekici hizmetlerinin normal şartlarda firma düzeydin de verilmesi durumunda 7/24 olarak hizmet vermesi ve çift vardiya ile aracın çalışması gerekmektedir. Otomobil sahipleri gündüz her ne olursa olsun araçla sorun yaşadığında bir şekilde başının çaresine bakabilmektedir ancak gecenin ilerleyen saatlerinde bu şansı azalmaktadır. İşte tam burada oto çekici devreye girmektedir. Ortalama olarak düşündüğümüzde toplam oto çekicilerin yarısı 7/24 hizmet vermektedir. Tüm gün hizmet sağlayamayan çekiciler genelde şirket düzeyinde olmayıp bireysel çalışan ve tek şöföre sahip olanlardır. Tosya Kardelen oto çekici Tosya firması olarak bizlerde hem birden fazla oto çekici hem de farklı şöförler ile 7/24 günün her saatinde mesai saati sınırı olmaksızın hizmet vermekteyiz.

#oto kurtarma #tosya oto kurtarma #oto çekici #tosya oto çekici
0 533 355 76 93Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Foto Galeri